بازگشت به وبلاگ
چگونه کیف پول خود را شارژ نماییم ؟

چگونه کیف پول خود را شارژ نماییم ؟

چگونه کیف پول خود را شارژ نماییم ؟

 

در صورتی که در سامانه پادشارژ دارای نام کاربری بوده اید و قصد شارژ کردن کیف پول خود در این نرم افزار را دارید، با استفاده از این بخش می توانید کیف پول خود را شارژ نمایید.

 

 

1- صفحه ورود به سامانه پادشارژ را باز کرده و با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود وارد سامانه شده تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود.

 

 

2- هر دو گزینه که دور آن با رنگ قرمز خط کشیده شده است مربوطه به کیف پول میباشد کافیست بر روی یکی از این گزینه های مشخص شده کلیک نمایید .

 

 

3- در این قسمت میزان اعتبار در کیف پول شما نمایش داده می شود سپس برای افزایش اعتبار کیف پول خود باید بر روی گزینه افزایش موجودی که با رنگ قرمز دور آن خط کشیده شده است کلیک نمایید.

 

 

4- در این صفحه شما عزیزان میتوانید مبلغ دلخواه خود را جهت افزایش اعتبار در کادری که با رنگ مشکی مشخص شده وارد نمایید و سپس بر روی گزینه پرداخت که با رنگ قرمز دور آن خط کشیده شده است کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت بانک گردید.

نکته :کاربر گرامی دقت داشته باشید که مبلغ افزایش موجودی به تومان می باشد. هرگونه اشتباه غیرقابل بازگشت می باشد !

 

 

5- در این بخش که مربوط به صفحه بانک می شود ابتدا باید یک مرتبه ی دیگر مبلغ وارد شده ( با رنگ قرمز دور آن خط کشیده است ) بررسی و در صورت صحیح بودن اطلاعات کارت خود را جهت پرداخت وارد نمایید.

 

 

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

بازگشت به وبلاگ