بازگشت به وبلاگ
نحوه پرداخت بدهی در پادشارژ برای اهالی

نحوه پرداخت بدهی در پادشارژ برای اهالی

نحوه پرداخت بدهی در پادشارژ برای اهالی

 

در صورتی که در سامانه پادشارژ دارای نام کاربری بوده اید و قصد پرداخت شارژ و بدهی های خود در این نرم افزار را دارید، با استفاده از این بخش می توانید با نحوه ی پرداخت شارژ و بدهی  های اخیر آشنا گردید.

 

1- صفحه ورود به سامانه پادشارژ  را باز نمایید و سپس با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود وارد سامانه گردید تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود.

 

 

2-  در سمت راست صفحه تمام بدهی های اخیر شما قابل نمایش و پرداخت میباشد که با توجه به نوع بدهی امکان پرداخت انتخابی برای شما عزیزان فرام شده است که با انتخاب هر کدام از مربع های که با رنگ بنفش دور آن ها خط کشیده شده میتوانید تعداد بدهی های خود را جهت پرداخت انتخاب و سپس بر روی گزینه “پرداخت انتخاب شده ها “که با رنگ قرمز دور آن خط کشیده شده کلیک نمایید تا به صفحه جدید هدایت گردید.

 

 

3- در این قسمت بدهی های انتخاب شده ی شما جهت پرداخت در قالب یک فاکتور نمایش داده می شود که میتوانید  با بررسی مجدد بدهی های انتخاب شده برای پرداخت و بررسی مجموع مبلغ  بر روی گزینه تسویه نهایی که با رنگ مشکی دور آن خط کشیده شده است کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت بانک هدایت گردید. 

 

 

4- در این بخش که مربوط به صفحه بانک می شود  ابتدا باید یک مرتبه ی دیگر مبلغ پرداختی ( با رنگ قرمز دور آن خط کشیده است )  بررسی شود و در صورت صحیح بودن اطلاعات کارت خود را جهت پرداخت وارد نمایید.

 

 

5- بعد از پرداخت موفق در بانک و بازگشت به حساب کاربری خود در سامانه پادشارژ اطلاعات تراکنش خود را مطابق شکل زیر مشاهده میکنید. درصورتی که پرداخت شما موفق باشد شماره پیگیری پرداخت برای شما قابل مشاهده است در غیر اینصورت اگر وجهی از حساب شما کسر شد تا حداکثر 24 ساعت به حساب شما بازگشت خواهد شد. حتما شماره پیگیری خودرا برای بررسی های بیشتر سفارش خود نگه دارید.

 

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

بازگشت به وبلاگ